SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
litogr., wymiary płyty: 640 x 450 mm. Grafika z teki: Lamus.
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygnowany, datowany na kamieniu l.d.
litografia barwna
wymiary: 40.5x29
autolitografia z teki graficznej Lamusa
sygn. na kamieniu p.g
sygn. na kamieniu p.d. : K Sich
wym. w świetle passepartout: 55,5 x 42,5 cm
akwarela, papier, wym.: 71 x 56 cm
sygn. l.g.: Sich 921
Ołówek, papier; 12,6 x 8,8 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: Perl. (?)
olej, tektura
sygn. l.d.: Sichulski
wym.: 68 x 95,5 cm
Na odwrocie znajdują się fragmenty naklejek z wystaw
"Martwa natura z bukietem kwiatów"
olej, tektura
sygn. l.g.: Sichul 1934
wym.: 54 x 72,5 cm
olej, płótno
111 x 165 cm
olej na tekturze, 49 x 70,5 cm, sygnowany l.g. "Sichulski 1935"
olej, płótno
sygn. p.d.: Sich. (3)?
wym.: 70 x 101 cm
Ekspertyza p. Ewy Houszki z Muzeum Narodowe we Wrocławiu
olej, tektura, 84,5 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Sichul/ 921
PORTRET DZIEWCZYNY NA TLE TAPETY W CHRYZANTEMY, ok. 1904-05
Olej, tektura, 49,5 x 39 cm
Sygn. po prawej u dołu brązową kredką: Sichulski
olej, płótno naklejone na tekturę,
53.5 x 71 cm
sygnowany l.g.: Sichuł.. | ..
ilustracja do bajki GWIAZDA PENTAGONU
Akwarela na papierze 71 x 52 cm
Sygnowana p.d. - "Sichulski"
akwarela, papier, 85 x 55 cm (w świetle oprawy),
sygn. p. g.: Sichul/1935
Por.: Młoda Polska. Katalog wystawy podróżnej,
Łaziska Górne 2000, poz. 47
ołówek na papierze, 23 x 16,5 cm
w świetle passe-partout
sygnowany p. d. "Sich Kraków 1915" oraz określenie przedstawionej osoby "Niezabitowski"
Doskonały rysunek.