DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
sygn. dat.na odwrociu,
akwarela, papier,
48x63 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej/płótno, 166 x 135 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "TAŃCZĄCA" 1970`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
rysunek, ołówek/papier czerpany, 21 x 29,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jan Dobkowski 1999 r.`
opisany na odwrociu: `ołówek | 21 x 29,5 cm`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno,
200 x 147 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel, papier,
50 x 70 cm,
sygn. l.d.: Jan Dobkowski 1993 rok
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno,
97,5 x 130 cm;
sygn. na odwrocie: JAN DOBKOWSKI / OBJAWIENIE I 1978 / OLEJ
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno,
61 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "NOKTURN XIII" 1998 R. | ACRYL | 61 cm x 80 cm` oraz dedykacja
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
drewno,
25 x 26 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno,
200 x 147 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl. płótno,
65 x 54 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Dobkowski "NASYCENIE" 1977
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
linoryt/papier,
30 x 24 cm (arkusz)
tytuł autorski l. d.: "SZARAŃCZA", śr. d.: `linoryt e/a`, sygn. i dat. p. d.: `Jan Dobkowski 1963 r.`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
ołówek/papier,
21 x 14,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Jan Dobkowski 1980`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
ołówek/papier,
21 x 14,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Jan Dobkowski 15. VII 1980`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
PORTRET PROF. JAWORSKIEJ, 1980 R.
ołówek/papier,
21 x 14,5 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
ołówek/papier,
21 x 14,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Jan Dobkowski 15. VII 1980`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel,
50 x 70 cm,
sygn.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel, 60x80cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płyta pilśniowa,
60 x 40 cm