ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Trzy postacie alegoryczne - płaskorzeźba
gips patynowany (?), 28 x 24 cm;
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
kompozycja metali, podstawa z kamienia, wys. całk.: 31,5 cm;
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
drewno lipowe?, wys. 32 cm
(pionowe spękania klocka drewnianego)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
brąz patynowany, wys. 22,5 cm;
sygn. na spodzie: MJ (monogram wiązany) / 34 (?)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
drewno lipowe?, wys. 32 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akwaforta, 35,5 x 25,5 cm
sygn. l.d. oł. nieczyt.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
brąz patynowany,
67 x 40 x 88 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akt klęczącej kobiety, wygiętej do tyłu;
granit; wys. 29 cm;
sygn. na odwrocie (nieczytelnie)