ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)
olej/płótno, 40 x 30 cm, sygn.
(wraz z: W. Ćwiertniewicz, "Ulica Długa", wyd. Fort Sztuki, Kraków 2005 r., nakład 300 egz., egz. nr 48)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 116 x 89 cm;
sygn. i dat. p.d.: Ćwiertniewicz `88;
na odrocie nr: VII/88/39
1988 r.
Akryl na płótnie 80 x 59 cm
Sygnowany p.d. - "Ćwiertniewicz 88"
akryl, płótno, 120 x 99 cm;
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `88; na odwrocie nalepka autorska oraz napis na płótnie (nr i data): IV / 88 / 24
olej, płótno, 17,5 x 48 cm;
sygn. i dat l.g.: ĆWIERTNIEWICZ 95, sygn. i opisane na odwrocie
olej, deska,
18x23 cm
akryl/płótno,
27 x 33 cm,
sygn.
olej, płótno,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz`89, sygn. na odwr. p.g.: 27 | VII/89139 x 139 cm
akryl, płótno, 80 x 59 cm;
sygn. i dat. p.d.: Ćwiertniewicz 88.
na odwrocie na płótnie nr: IX/88 / 51
akryl, płótno, 130 x 97 cm;
sygn. p.d.: ćwiertniewicz `90, dat. na odwrocie na płótnie nr: 43 / VI/90
deska, akryl,
18x23 cm
olej, płótno,
92 x 65 cm
sygn. l.d.: Ćwiertniewicz, na odwr. na poprzecznej żerdzi krosien: W Ćwiertniewicz BEZ TYTUŁU
akryl, sklejka
wymiary: 22x18 cm
21/1/00, deska, akryl, 20x 25 cm
deska, akryl, 20x 25 cm