SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
olej/płótno,
35 x 51 cm
sygnowany l. d.: `A Setkowicz`
cena wywoławcza: Wykup abonament
Spotkanie przy studni, ok. 1910
olej, płótno,
40,5 x 60,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej, płótno,
39 x 60
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Olej, tektura;
18 x 24,5 cm
Sygnowany l.d.: A. SETKOWICZ
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier żeberkowy,
15 x 31,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej, płótno,
46 x 96,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
akwarela/papier,
15,5 x 30 cm
sygnowany l. d.: `A. Setkowicz`
W hołdzie Ludwikowi Zamenhofowi, 1912
olej, płótno naklejone na tekturę,
ok. 35 x 49 cm;
sygn. p. d.: A. Setkowicz 912
olej/tektura,
42 x 65 cm
sygnowany i datowany p. d.: `A. Setkowicz 918`
olej, płótno,
sygn. l. d.: A. Setkowicz
akwarela, gwasz, tektura,
16 x 24 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej, płótno,
40 x 65 cm;
sygn. l. d.: A.Setkowicz
na odwrocie, na krośnie stemple ze składu papieru Róży Aleksandrowicz z Basztowej 11 w Krakowie
akwarela, papier, 15 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier,
27 x 49 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Akwarela
Syg. l.d.
14,5 x 29,5 cm