EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.
olej, tektura
35x50
Tusz, papier, akwaforta; 9,8 x 9,7 cm
Sygnowany l. d.: 1979 | Sparuos | Skrzydło, p. d.: Stasys
Na odwrocie podpis ołówkiem S. Eidrigevicius 3
pastel, 30x42 cm
pastel/karton, 100 x 70 cm
sygn. p. d. 1998, Paris, Stasys
adnotacja autorska na odwrociu:Praca powstala w Paryżu w Cite Des Arts International
sygn. p.d., dat.l.d., akwaforta, akwatinta, 12.4x10.5
olej, płótno, 54 x 65 cm
syg. i dat. p.d.: Stasys 1994
pastel, papier, 54 x 74 cm
sygn.p.d.: Stasys
pastel, papier, 49 x 62 cm
sygn. i dat.p.d.: 1997 / Stasys
pastel, papier, 29,5 x 28 cm (praca); 44 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.g.: Stasys 96
pastel, papier, wym.: 63 x 47 cm,
sygn. p.d.: "Stasys 98"
pastel, papier, 49 x 28,5 (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Stasys
Exlibris Grazinos Didelytes (1976)
sygnowany p.d.datowany l.d.
akwaforta, akwatinta barwna, 12x8.5 cm
akwaforta, akwatinta/papier, 11,2 x 8,5 cm, odbitka autorska nr 13/50
pastel, papier, 54 x 74 cm
sygn. p.d.: Stasys
pastel, papier, 57 x 44 cm
sygn. i dat. p.d.: 94 / Stasys