FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
olej/tektura, 36 x 50 cm
sygnowany p. d.: `Stefan Filipkiewicz`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 31 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz;
na odwrocie nalepka z wystawy
olej, tektura; 84 x 70 cm
sygn. l.d. Stefan Filipkiewicz
sygn. p.d. olej, płótno/pilśnia
16.5x24 (w świetle passe-partout)
Litografia barwna; wym. pl.: 420 x 340 mm; grafika z teki Kraków 1926.
akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 33,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Stefan Filipkiewicz
sygn. p.d., akwarela, papier/tektura, 49x69.5
akwarela, gwasz na tekturze,
22 x 27,5 cm w świetle passe-partout,
sygnowana p.d. "Stefan Filipkiewicz/1904"
Kwitnące kasztany na Plantach, lata 30. XX w.
olej, płótno, 70 x 98.5 cm
sygnowany p.d.: Stefan Filipkiewicz
Na odwrocie stempel na płótnie: B | 1939
olej, sklejka,
50,5 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Obraz posiada poświadczenie autentyczności spisane przez wnuczkę artysty Hannę Kunze-Gołębiowską w 2007 r.
olej/tektura, 53 x 34,5 cm
akwarela na szkicu ołówkiem, papier,
66 x 100 cm
akwarela, karton
36 x 51 cm;
MARTWA NATURA Z ŻÓŁTYMI RÓŻAMI I CHIŃSKź WAZź, 1912
Olej, płótno;
56 x 69 cm
Sygnowany p.d.: Stefan Filipkiewicz 1912
MARTWA NATURA Z RÓŻAMI I FIGURKź PORCELANOWź
Olej, tektura;
69 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Stefan Filipkiewicz
Pejzaż zimowy z Giewontem w tle
akwarela, gwasz, papier,
48,5 x 62,5 cm;
akwarela, gwasz, papier,
48,5 x 62,5 cm;
sygn. p.d. Stefan Filipkiewicz
Na odwrocie nalepka z Salonu Kazimierza Wojciechowskiego w Krakowie z tytułem obrazu, datą przyjęcia 1927 i nr. 4266.
olej, tektura,
34,5 x 50 cm;
Martwa natura z figurkami, 1922
Płótno naklejone na deskę;
104 x 70,8 cm
sygn.p.d.: (nieczyt.) Stefan Filipkiewicz
Na odwrocie SF (monogram wiązany) 1922/Stefan Filipkiewicz