ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
olej, tektura, 23,5 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E Erb
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 36 x 50 cm;
sygn. l.d.: E Erb
akwarela, gwasz, tektura, 34,8 x 50 cm; sygn. p.d.: E Erb
olej, płyta; 57 x 105 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: E Erb; na odwrocie nieczytelny napis: (...) 1940
OGRÓD KOŚCIUSZKI WE LWOWIE, 1926 r.
Olej, tektura; 34,7 x 48,6 cm
Sygnowany czerwonym olejem p. d.: EErb | Lwów (niebieskim);
oraz granatowym olejem l. d.: KOCHANEMU P Ziembickiemu |
na pamiątkę | E Erb
Na papierze zasłaniającym plecy obrazu dwie nalepki:
1) "Nr 3 193. - 1926 | AUTOR Erno Erb |
TYTUŁ DZIEŁA "Ogród Kościuszki we Lwowie" |
RODZAJ DZIEŁA obr. olejny. | Cena 150 zł |
Podpis Erno Erb";
2) "17081 Autor Erno Erb |
Tytuł Ogród Kościuszki we Lwowie Rodzaj dzieła ol. |
Cena 150 Własność Data nadesłania 8. list. 1926 [data pieczęcią]"|
olej na tekturze,
49,5 x 72 cm,
sygnowany u dołu po prawej "ErnoErb"
olej, tektura, wym.: 25 x 34,5 cm
sygn. l.d.: E. Erb
Olej, tektura; 28,4 x 38,5 cm
Sygnowany niebieskim olejem l.d.: E Erb
Olej, tektura; 35,7 x 50,8 cm
olej, tektura, 26 x 39 cm (w świetle ramy);
sygn. l.d.: E Erb
Podwórko przy ulicy Ormiańskiej
olej, dykta; 46 x 36 cm;
sygnowany po prawej stronie na dole: EErb; na odwrocie: Ein Hoefchen (Ormiańska str.) | Erb