MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)
akryl/płótno, 120 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | Akryl 2013`
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 120 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski akryl 2013
akryl/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | 2012 | akryl` (każda część)
akryl/płótno, 81 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | 2012 | akryl`
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
80x80 (każdy z 3 elementów)
akryl/płótno,
89 x 130 cm
na odwrociu opisany: `JacekMalinowski | 2011`
akryl/płótno,
65 x 80 cm,
sygn.