KUNKA Lech (1920-1978)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płyta płyta pilśniowa, 110 x 244,5 cm (całość);
sygn. na środkowej części u dołu: L. Kunka
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płyta pilśniowa, 63 x 93 cm,
sygn. l.d.: L. Kunka
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
akryl, collage, płótno, 70 x 60,5 cm; rama autorska, drewniana, 83 x 73,5 cm z ramą:
sygn. p.d.: L Kunka
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
tempera, gwasz, olej, collage, papier
127x93.5
niesygnowany
KUNKA Lech (1920-1978)
technika mieszana, płyta pilśniowa, 101 x 121
sygn. p. d.: 56 r. L. Kunka
KUNKA Lech (1920-1978)
technika własna, collage, tektura, 82,5 x 102,5 cm; sygn. i dat.: l. d.: L. Kunka 69
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, collage, płyta pilśniowa,
65 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: L.Kunka 71
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płótno,
60 x 73 cm
sygnowany p.d.: L. Kunka. 46 r.
KUNKA Lech (1920-1978)
Technika mieszana na tekturze 55 x 46 cm
Sygnowany p.d. - "L. Kunka 57 r."
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, tektura, 90,5 x 66,3
sygn. p. d.: L. Kunka 54
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płótno
99,4 x 69,6 cm
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płótno, technika własna,
80 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d. - L. Kunka 68