OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
olej, akryl/płótno, 56 x 203 cm
Estymacja: 24 000 - 29 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl/płótno, 55 x 198 cm
sygnowany l.d.: `olbiński`
Estymacja: 24 000 - 29 000 zł
akryl, olej/płótno, 92 x 57 cm
sygnowany l.d.: `olbiński`
Estymacja: 30 000 - 36 000 zł
serigrafia e/a
64 x 46 cm
serigrafia e/a
51 x 66 cm
olej, płótno,
34,5 x 52 cm,
sygn. p. d.: Olbiński
akryl, płótno,
91,5 x 68 cm;
sygn. p.d.: Olbiński
Inkografia, A/1/1
53 x 77,5 cm
sygn.
ołówek, papier, 46 x 37 cm;
sygn. u dołu: Olbiński
olej, płótno,
55 x 38 cm;
sygn. p.d.: Olbiński
obiekt: obraz zainstalowany do XIX-wiecznej ramy, całość: 92 x 54 cm (wraz z ramą), obraz: olej, akryl/płyta pilśniowa, 26 x 36 cm
sygnowany na obrazie p.d.: `Olbiński`
SZKIC DO PLAKATU: WESELE FIGARA
ołówek/papier,
51,5 x 39 cm
sygnowany p. d.: `Olbiński`
offset/papier,
94 x 67,5 cm
sygn. l.śr.: `R. Olbiński`
olej, płótno,
60 x 91 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
litografia barwna, papier,
50 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Olbiński
ołówek, papier,
32,5 x 25 cm,
sygn. p.d.: Olbiński
Plakat do opery Giacomo Pucciniego Turandot
wydruk autorski, papier,
36 x 25 cm,
sygn. p.d.: Olbiński, l.d.: a/p
obiekt: obraz zainstalowany do XIX-wiecznej ramy,
całość: 63 x 33 cm (wraz z ramą), 59 x 26 cm (podobrazie, deska) obraz: olej, akryl/płyta pilśniowa, 17 x 22 cm