LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
technika własna, karton,
61 x 86 cm,
sygnowany p. d. "Z Lachur 91"
cena wywoławcza: Wykup abonament
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
technika własna, karton,
60,5 x 53,5 cm,
sygnowany l.d. "Z Lachur"
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
sygn. p.d.
t.m.papier
29x33.3 (w świetle passe-partout )
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Dwie twarze męskie (1992, z cyklu Twarze)
sygnowany, datowany l.p.d.
technika mieszana, papier
26x35.7
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Cztery twarze (z cyklu Twarze)
sygnowany p.d.
technika mieszana, karton
24.5x16 (w świetle passe-partout )
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Twarz męska (1996, z cyklu Twarze)
sygnowany, datowany p.d.
technika mieszana, papier
28.6x22.5
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
1978-1979 r.
Olej na płycie 84 x 58 cm
Sygnowany - "Z. Lachur 1978-79"
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tusz, gwasz, papier, 19,5 x 29,5 cm
(w świetle passe - partout);
sygn. p.d. - 27 VII 93 ZL
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tusz, akwarela, srebrna farba na kartonie, 23 x 34 cm w świetle p-p.
sygnowany p.d.: "Z. Lachur 81"
na odwrocie naklejka "Galeria Podbrzezie/ Rostworowski Gallery/ D. A. Unicum/ Aukcja 1" oraz informacje o obrazie
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tusz i gwasz, 34,5 x 24,5 cm w świetle p-p.
sygnowany l.d.: "Z. Lachur 60"
na odwrocie ręką artysty życzenia noworoczne
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
gwasz na kartonie, 70 x 85 cm, sygnowany p.d. "Z. Lachur 71"