GIEROWSKI Stefan (1925 Częstochowa - 2022)
akwarela, papier, 104 x 74 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: S. Gierowski 2000
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, papier, 44,5 x 28,8 cm;
sygn. p.d.: S. Gierowski (długopisem)
olej, płótno,
135 x 100 cm
na odwr., na płótnie napis autorski: S. Gierowski | Ob. DCLX; oraz podłużna pieczątka
akwarela, karton,
73 x 50.8
na odwr. l.g. nalepka: Art Cologne Internationaler Kunstmarkt 11.- 19. Nov. 1995, p.g. nalepka Galerie Ucher w Kolonii z danymi katalogowymi pracy
linoryt, 19 x 20,5 cm,
sygnowany piórem p.d. "Gierowski./ [...]-60-13."
olej, płótno,
80 x 65 cm
na odwr., na płótnie napis: S. Gierowski | WARSZAWA | Obraz CCCLIII |1976;
poniżej prostokątna pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę
akwarela, papier,
72.5 x 50.6
sygn. oł. p.d.: Gierowski 77.
olej, płótno,
110 x 110 cm
na odwrocie, na płótnie napis autorski: S. Gierowski | Ob. DLXXXII 88 oraz podłużna pieczątka
akwarela, 70 x 50 cm, sygn.
olej, płótno,
130 x 100 cm
na odwr. napis czarna farbą: S. Gierowski | Ob DCX | WARSZAWA 1990
akwarela, karton,
74 x 51 cm
sygn. czarną akwarelą p.d.: s gierowski 96
olej, płótno,
92 x 64 cm
na odwrocie napis: Obraz CCLXII,| s gierowski |1971 | Warszawa oraz strzalka
olej, płótno, 132 x 102,5 cm;
na odwrocie napis autorski: S. Gierowski / Ob DCX / WARSZAWA 1990
akwarela, papier, 19,7 x 20
sygn. p.d.: Gierowski
akwarela, papier, 19,9 x 19,8
sygn. l.d.: Gierowski
akwarela, papier,
105 x 75 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Gierowski 2000