SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
akwarela, papier; 14,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
Dzieci wiozące choinkę na sankach
olej/tektura, 24,5 x 34,5 cm
sygnowany p.d.: `A.Setkowicz`
Estymacja: 6 000 - 8 000
akwarela (na podrysowaniu ołówkiem), papier;
13,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
14 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
akwarela, papier naklejony na tekturę; 26,5 x 47,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Na odwrocie owalny stempel składu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz z Krakowa, ul. Basztowej 11
Olej, tektura;
wym.: 34,7 x 40,3 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz.
olej/tektura, 39 x 59 cm
sygnowany l. d.: `A. Setkowicz`
Estymacja: 12 000 - 16 000 zł
olej/tektura, 30 x 21,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `A. Setkowicz 1912`
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł
Olej, płótno, 34 x 48 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno naklejone na tekturę, 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej, tektura, 19,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Setkowicz (ołówkiem)
olej, tektura,
24 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej/płótno,
47 x 69 cm
ODWROCIE: papierowa naklejka z Salonu Sztuki w Krakowie z okresu międzywojennego oraz tytuł autorski
Estymacja: 12 000 - 18 000
olej, płótno dublowane, 50 x 101 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier 14,7 x 30,6 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowana l.d.: A. Setkowicz
Na odwrocie oprawy przedwojenna nalepka zakładu ramiarskiego Jana Scheera w Grudziądzu.