CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
kredka litograficzna, akwarela, karton
naklejony na tekturę, 34,8 x 25 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier,
17 x 9 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: 'ul. Rycerska | Wł. Stachowicz'
WIDOK NA RYNEK STAREGO MIASTA W WARSZAWIE
Olej, płótno;
50,5 x 70,5 cm
Sygnowany p.d.: Wł. Chmieliński
sygn. p.d.
olej, płótno
35x50
STARE MIASTO W WARSZAWIE - TRYPTYK, 1933
Akwarela, papier;
17 x 12 cm, 18,5 x 22,5 cm, 17 x 12 cm w świetle passe-partout
Sygnowany w środkowej kwaterze p.d.: Wł. Stachowicz 1933 r.
Akwarela, gwasz, papier;
33,5 x 22,8 cm w świetle passe-partout
WIDOK NA DZWONNICĘ KOŚCIOŁA NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY NA NOWYM MIEŚCIE W WARSZAWIE
Olej, płótno; 50,3 x 35 cm
WIDOK NA PAŁAC STASZICA I KOŚCIÓŁ ŚW. KRZYŻA
olej/płótno, 55 x 65 cm
sygnowany p. d.: `Wł. Chmieliński`
olej/płótno, 35 x 51 cm
ULICZKA NA STARYM MIEŚCIE W WARSZAWIE
akwarela, tusz, gwasz, kredka, 33,5 x 22,5 cm,
sygnowana p.d. "Wł. Chmieliński"
akwarela, papier,
23 x 34.5 (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: Wł. Chmieliński.
RYNEK STAREGO MIASTA W WARSZAWIE
akwarela, ołówek, papier,
23.5 x 33.5
sygnowany p.d.: Wł. Chmieliński
Olej, tektura; 25,5 x 35,5 cm
olej, płótno, 50 x 70 cm
olej, płótno, 35 x 49.5 cm