EPSTEIN Henryk (Chaim) (1890 - 1944)
Olej na płótnie (dublowany)
Syg. p.d.
38,5 x 55 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na płótnie
Syg. p.g.
51 x 66 cm
akwarela/papier,
62 x 47 cm
sygnowany p. d.: `H. Epstein`
olej, płótno;
46 x 65 cm
sygn. p.g. H.Epstein
olej, płótno;
50 x 73 cm
sygn. p.d. H.Epstein
olej, płótno;
54 x 65 cm
sygn. l.d. H.Epstein
olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: H.Epstein.
Obraz posiada potwierdzenie autentyczności wystawione przez Marca Ottavi, paryskiego eksperta malarstwa XIX i XX w. z dn. 4.IV.2002 r.
Portret kobiety w czerwonym berecie
olej, płótno
35 x 27 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein
olej, płótno,
54 x 65 cm
sygnowany l.d.: H Epstein
Na odwr. płótna napis farbą: 15 F; stare, nieczytelne nalepki
KRAJOBRAZ Z DOMAMI NAD STAWEM, 1934
olej, płótno,
60 x 73 cm
sygnowany l.d.: H. Epstein | 1934
Z tyłu na górnej listwie krosna trudno czytelny napis ołówkiem: M Bielian (?) | cadu p/../. | 65; - na listwie bocznej stara, w części ukryta pod ramą nalepka z czytelnymi cyframi /../ 3 x 60
akwarela, ołówek/papier
38 x 53 cm
sygnowany l. d.: "H. Epstein"
BUKIET RÓŻ W NIEBIESKIM WAZONIE
olej/płótno
47 x 39 cm
sygnowany p. d.: "H. Epstein"
olej/płótno
45 x 56 cm
sygnowany p. g.: "H. Epstein"