KUNKA Lech (1920-1978)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
sygnowany, datowany p.d.
technika własna, tektura, papier
128x90 (w św.p-p)
KUNKA Lech (1920-1978)
olej/płyta, 40 x 35,5 cm
sygnowany p. g.: `L Kunka 67`
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, papier,
114 x 90 cm
sygn. p.d.: 52 r. | L. Kunka
KUNKA Lech (1920-1978)
technika mieszana, papier naklejony na płytę pilśniową, 113,5 x 84
napis ołówkiem u dołu przy prawej krawędzi: 50 r.
KUNKA Lech (1920-1978)
olej na płótnie,
40,5 x 65,5 cm,
sygnowany p.d. "L Kunka"
KUNKA Lech (1920-1978)
olej na płótnie,
47,8 x 67,8 cm,
sygnowany p.d. "L. Kunka"
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
linoryt, papier,
20 x 20 cm;
sygn. na odwrocie: L Kunka
(długopisem), praca pochodzi z katalogu Konfrontacje 63 (nakład 250 egz.)
KUNKA Lech (1920-1978)
Technika własna na płycie
37,5 x 35 cm
Sygnowany p.d. - "L. Kunka"
KUNKA Lech (1920-1978)
Technika własna na płycie
44,5 x 35,5 cm
Sygnowany p.g. - "L. Kunka"
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płyta pilśniowa,
40,5 x 36 cm;
sygn. i dat. p.g:.: L. Kunka 67
KUNKA Lech (1920-1978)
technika własna, collage, olej, sklejka,
67 x 49 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: L. Kunka 57 r.
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
sygnowany, datowany na odwrociu
technika własna, pilśnia
68x49.5
KUNKA Lech (1920-1978)
technika własna, płyta pilśniowa, collage,
60,5 x 54 cm;
sygn. i dat. l.g.: L.Kunka 67
KUNKA Lech (1920-1978)