PICASSO Pablo (1881-1973)
sygnowany, datowany na płycie p.d.
litografia barwna
wymiary: 50x46
cena wywoławcza: Wykup abonament
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier,
50.5 x 39 cm
sygnowana z płyty l.g.: G 29.4.63. | Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
TALERZ DEKORACYJNY Z BUKIETEM KWIATÓW, 1956
ceramika malowana, częściowo glazurowana,
średnica 24cm, drobne ubytki
PICASSO Pablo (1881-1973)
sygn. dat. na kamień l.g.
litografia barwna tinta
50.5x38.8
PICASSO Pablo (1881-1973)
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier,
61.5 x 58.5 cm
sygnowana z płyty p.d.: Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
PORTRET FRYDERYKA JOLIOT-CURIE, 26 II 1959
litografia, papier,
55.5 x 42 cm
sygnowany z płyty p.g.: Frederic | Joliot - | Curie., p.d.: Picasso / 26. 2. 59.
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier,
55.5 x 75.5 cm
sygnowana z płyty p.d.: Picasso / 10. mai 1962
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier,
19.7 x 24 cm
Sygnowana z płyty l.d.: 6.3.61. IV
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier,
20.5 x 27 cm
Sygnowana z płyty l.d.: 6.3.61. II / 21.4.61.