CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
akwarela, gwasz, tusz/papier,
17 x 24 cm
sygnowany l. d.: `Wł. Chmieliński`
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.
akwarela, papier
50x34
olej, płótno
50 x 70 cm
sygn. p.d. WTChmielinski
olej, płótno
65 x 81 cm
sygn. p.d. WT Chmielinski
kredka litograficzna, akwarela, karton naklejony na tekturę, 34,8 x 25 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
48,5 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: Wł. Stachowicz.
akwarela/papier,
65 x 50 cm
sygnowany p. d.: `Wł. Stachowicz`
Olej, tektura;
17 x 24,5 cm
Sygnowany p.d.: Wł. Chmieliński
KOLUMNA ZYGMUNTA W PEJZAŻU ZIMOWYM
Akwarela, gwasz, papier;
24 x 16,7 cm
olej, płótno
50 x 70 cm
sygn.p.d. W.T.Chmielinski
Olej na płótnie
Syg. p.d.
31 x 41 cm
WIDOK WYLOTU KRAKOWSKIGO PRZEDMIEŚCIA NA PLAC ZAMKOWY
Akwarela, gwasz, papier;
24 x 34 cm
Sygnowany l.d.: Wł. Chmieliński
olej, płótno,
36 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
olej, płótno,
70 x 50 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
WIDOK NA KOŚCIÓŁ ŚW. ANNY W WARSZAWIE
olej/płótno,
35 x 25 cm
sygnowany p. d.: `Wł. Chmieliński`
Widok Placu Zamkowy w Warszawie
akwarela, gwasz, papier,
25 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Wł. Chmieliński
sygn. p.d.
akwarela, gwasz, papier
33.2x23.3 (w świetle passe-partout)