MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)
akryl, płótno, 80x150 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014
olej, płótno, 120 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 80 x 130 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | olej | 2014`
olej na płótnie, 50x100 cm
Opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014
olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014
olej na płótnie
120x30 cm
Toskania XXII - Terrapille, 2014
olej, płótno, 45 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 81 x 60 cm
na odwrociu opisany
olej, 30 x 120 cm
olej na płótnie, 70x60 cm
opisany na odwrocie: JACEK MALINOWSKI OLEJ 2014
olej/płótno, 120 x 30 cm
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70x60 cm
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski/olej/2014
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x80 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x80 cm
olej, płótno, 100 x 70 cm,
olej/płótno, 120 x 30 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski olej 2014`
olej/płótno, 70 x 100 cm