OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
inkografia/papier, 45 x 45 cm
sygnowana p.d.: `Olbinski`, l.d. numer edycji
Estymacja: 1 800 - 2 500 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
serigrafia A.P. 2/3
60 x 468,5 cm
serigrafia A.P. 2/3
64 x 42 cm
akryl, olej, płótno; 40,5 x 27,5 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
u góry napisy: Coppelia Leo Delibes, u dołu napis: OPERA WROCŁAWSKA - Grudzień 2013
Napisy odnoszą się do nazwy baletu Coppelia - Dziewczyna o szklanych oczach (Coppélia ou la fille aux yeux d'émail) muzykę do przedstawienia napisał Léo Delibes
akryl, olej, płotno; 38 x 26,5 cm
sygn. l. d.: Olbiński
u góry napisy: TEATRO GIUSEPPE VERDI SALERNO / Giselle ballet
Napisy odnoszą się do nazwy baletu romantycznego Giselle (Les Wilis) wystawianego w Teatro Giuseppe Verdi w Salerno
inkografia/papier, 30 x 23 cm
sygnowana p.d.: `Olbiński`, l.d. numer edycji: `7/100`
Estymacja: 1 000 - 1 500 zł
ołówek, papier, 38 x 28 cm;
opisany l.d.: "Somewhere in time 3"; sygn. p.d.: Olbinski
inkografia/papier, 30 x 25 cm
sygnowana p.d.: `Olbiński`, w l.d. nr edycji: `37/100`
Estymacja: 1 000 - 2 000 zł
inkografia, A/I/I, 50 x 78 cm, sygn.
Consolation of scepticism, 2013
inkografia, 50 x 71 cm
sygnowany A.P. 1/3
inkografia/papier, 57 x 70 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: `Olbiński`
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
akryl, płótno; 32 x 24 cm
sygn. p.d. Olbinski
Estymacja: 6000 - 8000 PLN
plakat, 87 x 62,5 cm
inkografia na papierze, 59,5 x 49 cm
inkografia na papierze, 30 x 24,5 cm
inkografia na papierze, 40 x 60 cm
serigrafia 2/5, 45 x 31 cm
plakat z autografem, 67,5 x 50,5 cm
inkografia na papierze, 45 x 33 cm