JAROCKI Władysław (1879-1965)
litografia barwna, wymiary płyty: 480 x 640 mm. Grafika z teki Lamus, Lwów 1912, nakład 150 egz.
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Florencja. Ponte Vecchio, 1912
litografia dwubarwna, wymiary płyty: 480 x 640 mm,
sygn. i tyt. na pł. Grafika z teki Lamus, Lwów 1912, nakład 150 egz.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
akwaforta, w. pł.: 305 x 435 mm,
sygn. oł.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
litografia, wymiary kompozycja: 155 x 180 mm,
sygn. oł. l.d.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej, płótno naklejone na tekturę; 36 x 46 cm;
sygnowany wzdłuż prawej krawędzi: Wład Jarocki
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej, sklejka, 30 x 32,5 cm; sygn. u dołu.: W. Jarocki 1912
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Akwarela, papier; 99,8 x 70 cm
Sygnowany niebieską akwarelą p. d.: Wład Jarocki 1953
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JESIENNY PEJZAŻ GÓRSKI, 1928 r.
Akwarela, papier naklejony na tekturę, 33 x 47,5 cm
JAROCKI Władysław (1879-1965)
akwarela, 83 x 57 cm w świetle passe-partout
sygnowana l. d. "Wład. Jarocki"
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Pejzaż morski - przed burzą, 1919
olej, płótno; 49 x 71 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: WJ, inną farbą: 919;
na blejtramie trzy razy powtórzona pieczęć: ISKRA KARMAŃSKI | KRAKÓW
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej na tekturze, 50 x 69,5 cm
sygnowany p.d.: "Wł. Jarocki"
na odwrocie stempel Salonu Artystów Malarzy Polskich
z informacjami o obrazieJeden z najlepszych, obok Pautscha i Axentowicza, piewców huculszczyzny w malarstwie polskim.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej, płótno
85 x 82,5 cm
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Olej, ołówek, tektura, 50,6 x 69,5 cm
Sygnowany niebieskim olejem l.d.r.: Wład Jarocki
Na odwrocie dwie pieczęcie:
1. (...) RZY POLSKICH | (...)NICZA 43 | Liczba 1622 | Autor Prof. Władysław Jarocki | Treść Święto Jordanu | Cena zł 450 (czterystapięćdziesiąt)
2. Gwarancja autentyczności | Salon Artys (...) y Polskich | (...) cza 43