DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa, karton, 21,5 x 28 cm,
sygn. p.d: TDominik
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl/płótno, 118 x 69 cm
sygnowany p.d.: Dominik
opisany na odwrocie pismem odręcznym: Dominik | Kolorowe Pola | Liquitex | 1969 | 89 x 116
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, ołówek, papier, 57 × 44 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. ołówkiem. p. d.: T. Dominik 1952
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akwarela/papier, 24,5 x 34 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d. `T.Dominik | W-wa 1953`
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
miedzioryt, 24 x 24 cm, sygn.
Dar Rodziny.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno
60 x 80 cm
sygn. l.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno
65,5 x 92 cm
sygn. l.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
inkografia/papier, 25 x 25 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `T. Dominik`, l.d.: `8/20`
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
inkografia/papier, 50 x 50 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `T. Dominik`, l.d.: `4/20`
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
inkografia/papier, 25 x 25 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `T. Dominik`, l.d.: `20/20`
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `T. Dominik` oraz zamazany tytuł pracy
OPINIE:
- praca posiada potwierdzenie autentycznosci podpisane przez syna artysty, Tomasza Dominika
- zakup w Salonie DESA na Nowym Swiecie, lata 80. XX w.
- kolekcja prywatna, Niemcy/Polska
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 76 x 107 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`, na blejtramie data `1992`
OPINIE:
- praca posiada potwierdzenie autentyczności podpisane przez syna artysty, Tomasza Dominika
- kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone
- kolekcja prywatna, Poznań
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
na odwrociu stempel wywozowy z 1987 roku i naklejka wystawowa
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany l.d. `Dominik`
na odwrociu naklejka inwentarzowa
- kolekcja instytucjonalna, Warszawa
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/akryl, papier naklejony na płytę;
78,5 x 106,5 cm sygn. p. d.: Dominik;
obraz przed konserwacją
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Wełna, len; 103 x 113 cm
Płócienna naszywka z napisem: Dominik 1982 | Gobelin | wełna-len | 103 x 113 | "Owoce" | "Fruits"
Pochodzenie: zbiory Mateusza Grabowskiego
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Wełna, len; 119 x 102 cm
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa/papier, 61 x 78 cm
sygnowany p.d.:`T. Dominik`
napis l.d.: `Grafika komputerowa 1 szt. Pustynia śnieżna 2009`
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl/płótno, 64 x 90 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1989 | ACRYL 64 x 90 | PEJZAŻ LANDSCAPE`
oraz papierowa nalepka wystawowa z opisem pracy z Vienna Gallery
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
na odwrociu opisany: `DOMINIK 2012 | OL. PŁ. 80 x 80 | NIEBIESKI`