JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: A. Jarzymowska
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 130 x 130 cm
akryl/tempera/płótno, 120 x 120 cm
olej/płótno, 50 x 50 cm
Olej na płótnie, 130 x 130 cm
akryl/płótno, 90 x 90 cm
akryl na płótnie
120x90 cm
Opisany na odwrocie: JARZYMOWSKA ANNA 2011 r. "Czerwoni"
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
120x120 cm
akryl/płótno, 90 x 90 cm