MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)
olej/płótno, 60 x 70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
Wielki Zderzacz Hadronów, 2011
akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski 2011
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: ```Przymierze I`` | Jacek Malinowski | 2011`
olej na płótnie
60x90 cm
Sygnowany na odwrocie
sygn.na odwrociu
olej, płótno, 35x45 cm
sygn.na odwrociu
olej, płótno, 40x90 cm
Il mio orizzonte degli eventi (mój horyzont zdarzeń), 2014
olej, płótno,30 x 120cm,
sygn. na odwrocie - Jacek Malinowski olej 2014 "il mio orizzonte degli eventi"
La strada per l`azurro, 2014 r.
olej/płótno, 30 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | olej | 2014 | ``La strada per l`azurro``
LA STRADA PER MONTECATINI, 2014
Olej, płótno; 50 x 60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie
Olej, płótno; 60 x 90
akryl na płótnie, 80x130 cm
olej, płótno, 120 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie,
60x70 cm,
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski, olej, 2014
olej, płótno, 50 x 70 cm, 2014,
sygn. na odwrocie.
olej/płótno, 100 x 50 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | -olej- | 2014`
olej, płótno, 90 x 40 cm,
sygn. na odwrocie.
olej/płótno, 30 x 60 cm
Toskania - Monticchiello II, 2014
olej na płótnie, 70x100 cm
Opisany na odwrocie: Jacek Malinowski - olej - 2014
olej, płótno, 70x60 cm
opisany na odwrocie: JacekMalinowski -olej- 2014 "Zatoka"