ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Portret z gorejącymi oczami [Przerażenie]
niesygnowany
olej, tektura
30x24 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Popiersie Józefa Piłsudskiego - rzeźba gabinetowa
w mundurze, z torsem ozdobionym licznymi orderami;
brąz, wys. 14 cm;
na odwrocie ryty napis: Soj20 34 R., od spodu oznaczenie: 38
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Pejzaż górski z kobietą (1936)
sygn. nieczytelnie dat. l.d.
olej, płótno
48.5x62.5 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Pejzaż jesienny z wrzosowiskiem
sygn. nieczytelnie p.d.
olej, płótno
69x98 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
olej płótno; 60 x 100 cm;
na odwrocie dwukrotnie napis: Wild Otto (1898-1977) [sic!] / SCHAFHERDE
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akwaforta podmalowana, papier; 49,5 x 59,5 cm (kompozycja);
sygn. p. d.: nieczytelnie ołówkiem
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
tusz, piórko, akwarela, papier;
29 x 22 cm;
sygn. p. d.: Mexer-(...)?
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ołówek, papier jasnobrązowy;
46,5 x 34, 5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: nieczytelnie
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
olej, płyta; 23,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E Mesjasz?
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
olej, płótno; 57 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sear. M./ 1974r.[zacieki na płótnie]
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akwarela, gwasz, papier; 14,4 x 21,2cm (w świetle oprawy);