HAYDER Fryderyk Antoni (1905 Przemyśl -1990)
sucha igła; 15,5 x 11 cm; papier 21 x 16,3 cm;
sygnowana po prawej stronie u dołu ołówkiem: FHayder, po lewej stronie: Przy stole (sucha igła) 1930
cena wywoławcza: Wykup abonament
Dlaczego Z cyklu Wojna 1959
tempera, sklejka, 100 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: F. Hayder 59
tempera, dykta, 60,5 x 85 cm; sygn. l. d.: F. Hayder 57
Martwa natura na okrągłym stole, 1961
olej, płótno
76 x 110 cmo