KUNKA Lech (1920-1978)
tempera, olej, kolaż, papier,
122 x 94 cm (w świetle oprawy);
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUNKA Lech (1920-1978)
tempera, olej, werniks szelakowy, collage, papier, 110 x 95 (w świetle oprawy)
dat. śr. d.: I 1953 - Nowy Jork -
KUNKA Lech (1920-1978)
nsygn., tempera (areograf), pastel, papier, 100x70
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
nsygn., tempera, olej, werniks szelakowy, collage, papier, 126x90
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
tempera, werniks szelakowy, papier, 85 x 114,5 cm; niesygn.
Wystawiany: Muzeum Historyczne Miasta Łodzi, Łód¼, 30.05.-29.07.2007
KUNKA Lech (1920-1978)
olej/płótno, 84,5 x 59 cm, sygn., tyt. I dat. na odwrociu: 'L. Kunka / Oczekiwanie / 1949'
KUNKA Lech (1920-1978)
tempera, werniks szelakowy, collage, papier, 132 x 104,5 cm; niesygn.
Wystawiany: Muzeum Historii Miasta Łodzi, Łód¼, 30.05.-29.07.2007
KUNKA Lech (1920-1978)
niesygnowany, olej, tempera, werniks szelakowy, papier, 100x70 cm
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płótno, 120 x 72 cm; sygn. i dat. w środku kompozycji: L.Kunka 1 IV 1967; na odwrocie naklejka z opisem: KOMPOZYCJA 3 / Lech Kunka 1.IV.57 / OLEJ 120 X 73 oraz adnotacja długopisem: Bogdanowi Kam / odnieść / na Sebastiana
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
MARTWA NATURA Z GITARA, ok. 1955
olej, plótno,
50 x 60 cm
sygnowany p.d.: L. Kunka
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płótno, 84,3 x 68,7 cm;
na odwrocie napis autorski: L. Kunka / Oczekiwanie / 1949
KUNKA Lech (1920-1978)
akryl, tempera/tektura, 138 x 100 cm
sygn. i dat. p. d.: L Kunka, 20.IV.55r.