KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno,
64 x 77,5 cm
sygnowany p. g.: `Kanelba`
STARY DOM NIEDALEKO WINDSORU, 1948 R.
olej/płótno,
30,5 x 40,5 cm
sygnowany p. g.: `kanelba`
ODWROCIE: tytuł autorski oraz data i nr `113`
tusz, akwarela, papier,
39 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kanelba
akwarela/papier, naklejony na tekturę,
72 x 54 cm
sygnowany l. g.: `kanelba`
olej, płótno;
73 x 54 cm
sygn. l.d. Kanelba
olej/płótno, 51 x 51 cm
sygnowany l. d.: `Kanelba`
ODWROCIE: potwierdzenie autentyczności wydane przez Georga Kanelbę w 2009 r. (wraz z opisem obrazu)
olej, płótno; 81,5 x 60 cm
sygn. p.d. Kanelba/ 927
akwarela, gwasz, tusz, tektura,
28.4 x 34.5
sygnowany p.g.: Kanelba | 1945
akwarela, tusz, ołówek papier,
51.5 x 39.5 (w świetle passe-partout)
sygnowana p.g.: kanelba
olej/płótno,
92 x 56 cm
sygnowany p. g.: "Kanelba"
olej/deska,
50 x 34 cm
sygnowany p. g.: "Kanelba"
olej, płótno,
46 x 35 cm;
sygn. p. d.: Kanelba
olej, tektura, 60.5 x 45.3 cm
Sygnowany p.g.: Kanelba
Na odwrocie napisy ołówkiem: RAYMOND KANELBA | MARCZ 9427- 1954 | ASSOCIATED AMERICAN | ARTIST GALLERIES, NY; ponadto 18 x 24 | 70 I Mindelson (?). Z tyłu na ramie nalepka z napisem atramentem: . The Arabian Dancces | by | KANELBA N20; na dolnej listwie ołówkiem: Property of Mrs. An(....)
olej, deska;
30 x 21 cm
sygn. l.d. kanelba; p.d. Kanelba