SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
olej, tektura, 23 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 30 x 50 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Olej, płótno, tektura, 19 x 27 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Olej, tektura, 42,5 x 67,5 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz [1]909,
na odwrocie pieczęć składu malarskiego Aleksandrowicza Kraków Basztowa
olej, płótno,
30 × 47 cm w świetle oprawy
sygn. l. d.: Setkowicz
Estymacja: 7 500 - 9 000 zł
akwarela, gwasz/papier, 28,5 x 48 cm
sygnowany p.d.: `A. Setkowicz`
Odwrocie:
papierowa naklejka wystawowa z Krakowa z tytułem obrazu
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 15 x 29,5 cm w świetle p-p
sygn. l. d.: A.Setkowicz
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 18 x 32 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Na odwrocie stempel zakładu ramiarskiego z Katowic: Robert Schnabel- mistrz szklarski
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 17 x 32,5 cm;
sygn. l. d.: A.Setkowicz
na odwrocie stempel zakładu ramiarskiego z Katowic Robert Schnabel- mistrz szklarskiego
Płótno naklejone na tekturę; 24,5 x 16,5 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno naklejone na tekturę, 38,5 x 48 cm, sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno, 23 × 14 cm
sygn. l. d.: A.Setkowicz
5 500 - 7 500 zł
olej, płótno, 19 x 27,5 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno, 19 x 27,5 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Olej, płótno dublowane, 50 x 101 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, tektura; 48,5 x 67 cm
sygn. l.d. A.Setkowicz 911
Estymacja: 12000 - 14000 PLN