AXER Otto (1906-1983)
cena wywoławcza: Wykup abonament
AXER Otto (1906-1983)
PORWANIE EUROPY (byk i dwa kobiece akty), 1979
tusz lawowany, 25,5 x 29 cm, sygnowany p.d.: "OAxer 79"
AXER Otto (1906-1983)
MARTWA NATURA Z KWIATAMI, 1978
olej na płótnie, 50 x 65 cm,
sygn. p.d. "oaxer", na odwrocie"Otto Axer 1978"
AXER Otto (1906-1983)
tusz na papierze, 21,3 x 27 cm
sygnowany p. d. "Axer 45"
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)