EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel/papier, 28 x 19 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Stasys 1996`
na odwrociu opisany: `Stasys | "Litera" | pastel | 1996 | 9/36`
Estymacja: 5 000 - 8 000
Maska w ciemnościach, ok. 1990 r.
pastel/papier, 42 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Stasys`
Estymacja: 4 000 - 7 000
pastel/papier naklejony na płótno, 250 x 150 cm
sygnowany p.d.: `7 november | Ostiense | Musica e Mito | Roma | 1995 | Stasys`
Estymacja: 29 000 - 35 000
pastel, technika mieszana/papier, 68 x 43 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Stasys | 1991`
Estymacja: 9 000 - 12 000
akryl, płótno;
60 x 50 cm;
sygn. p. d.: S.E.
Praca reprodukowana w katalogu:
Red. Violetta Błotko, Plener Znaki Pogranicza. 2010 Hadle Szklarskie, [Łańcut, 2010]
pastel/papier, 41,5 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Stasys`
Estymacja: 5 600 - 6 600
pastel/papier, 41 x 29 cm (w świetle passe-partout)
datowany i sygnowany p.d.: `1991 | Stasys`
Estymacja: 5 800 - 7 000 zł
pastel/papier,
61 x 42 cm (w świetle passe-partout),
sygnowany p.d.: `Stasys`
Estymacja: 6 000 - 10 000 zł
pastel/papier,
42 x 28,5 cm (w świetle passe-partout),
sygnowany p.d.: `Stasys`
Estymacja: 4 000 - 7 000 zł
olej/płótno naklejone na płytę,
21,5 x 15,5 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: `Stasys | 1996`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
gwasz, papier, 25 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.:
Stasys/1984
pastel/papier,
41 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p. d.: `Stasys`
LITERATURA: Stasys Eidrigevicius, [katalog wystawy], Galeria Spicchi dell`Est, 11.II-06.IV.1990 Roma, Rzym 1990 (reprodukcja czarno-biała).
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
pastel/papier 42 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Stasys`
pastel/papier, 63 x 49 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: `Stasys`
pastel/papier,
63 x 44 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p. d.: `Stasys`
pastel, papier,
42 x 30 cm;
sygn. p. d.: Stasys;
na odwrocie powtórzony dwukrotnie napis: Wall/ pastel/ 42 x 30 cm/ 1991/ 22/34
nr kat. 22/34