SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno
150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "LARGO" | KRAKÓW 2016 | Smolik Dominik | AKRYL/PŁÓTNO | 150x120 CM'
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 150 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 150x120 cm,
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "FORTISSIMO" | KRAKÓW 2016 | Dominik Smolik | AKRYL/PŁÓTNO | 150x120 cm'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 110 x 160 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | ''VIOLIN SONATA'' | KRAKÓW 2016 | Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | ''STOCHASTIC I'' | KRAKÓW 2015 | Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 100x150cm
Opisany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 110x160 cm, opisany na odwrocie
opisany na odwrocie: Dominik Smolik "Serenade" Kraków 2016 Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | ''PIANO CONCERTO'' | KRAKÓW 2015 | Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | ''SONATINA'' | KRAKÓW 2015 | Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik Sfumato III, Kraków 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie 100x120 cm
Sygnowany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 120 x 150 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie 100x100cm
Sygnowany na odwrocie