SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta, wym.: 100 x 65 mm, sygn. oł. p.d.: Sroka 83, pł. p.d.: Sroka 1982.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SROKA Jacek (ur. 1957)
SROKA Jacek (ur. 1957)
olej, płótno, 100 x 100 cm;
na odwrocie napis autorski z sygn.
SROKA Jacek (ur. 1957)
olej, płótno, 20x18 cm
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwatinta, akwaforta, 21 x 64,5 cm, sygn.
SROKA Jacek (ur. 1957)
SROKA Jacek (ur. 1957)
SROKA Jacek (ur. 1957)
SROKA Jacek (ur. 1957)
Garaż na Skarpie, Pod kopcem, 1999
rysunek dwustronny, papier, tusz lawowany,
34x46 cm
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta z akwatintą, 11/100,
38 x 57 cm,
sygn.
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta
41x43 cm
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta barwna, wym.: 310 x 145 mm,
sygn. oł. d, pł. l.d.
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwatinta barwna, akwaforta, wym.: 470 x 505 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., odbitka autorska.600 zł.
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta barwna, wym.: 245 x 210 mm,
sygn. oł. dół, pł. góra
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta barwna, wym.: 410 x 555 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., odb. nr: 4/50
SROKA Jacek (ur. 1957)
OBRAZ DLA MŁODSZYCH KOLEKCJONERÓW, 1994 r.
Olej na płótnie 140 x 120 cm
Sygnowany p.d. - "Sroka 1994"
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta barwna, odbitka autorska,
27,5 x 24,5 cm (wymiary płyty),
sygnowany na płycie "SROKA 1983" i ołówkiem pod płytą "SROKA 1984" p.d.,
na płycie u dołu "MALLEUS MALEFICARUM" i pod płytą ołówkiem "UCIECZKA NA NIEBIE (młot na czarownice) [...]"
SROKA Jacek (ur. 1957)
praca złożona: sześć zestawionych obrazów w jednej oprawie;
olej, płótno, 33 x 73 cm (x 6);
sygn. p.d.: SROKA 1998, na odwrocie na każdym płótnie napis autorski: 13 N 44 JACEK SROKA 1998 i litera alfabetu od A do F
SROKA Jacek (ur. 1957)
litografia barwna, papier 18 x 64,5 cm (odcisk)
sygn. dół: "1982", E/A Sikora 1985
SROKA Jacek (ur. 1957)
miedzioryt,
56 x 39cm