PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier, 53,7 x 48 cm (odcisk kamienia); w l.d.: suchy stempel; w p.d. ołówkiem: Collection Domaine Picasso
cena wywoławcza: Wykup abonament
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier, 48,5 x 45,5 cm (w świetle passe-partout); nr 85/500; napis p.d.: Collection Romaine Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
printografia, papier
64,5 cm x 50 cm
datowany l.g. 7:12.59 ( na płycie)
PICASSO Pablo (1881-1973)
Kobieta z gołąbkiem, lata 50 XX w.
talerz porcelanowy, odbitka, średnica: 23,5 cm;
sygn. na spodzie: Picasso oraz wytwórnia: Sarreguemines / FRANCE;
praca reprodukowana w albumie "Ceramika Picassa" (edycja włoska)
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier kremowy,
filigran: ARCHES / FRANCE,
65 x 50 cm; sygn. p.d.: Picasso 11. 8. 55
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier, 64,5 x 49,5 cm (całość);
sygn. i dat. p.d. na kamieniu: Picasso / 21.4.58
PICASSO Pablo (1881-1973)
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia dwukolorowa, papier,
29,5 x 22,5 (w świetle passe-partout);
30 x 24 cm (plansza);
sygn., dat. i dedykowany w p.g. na kamieniu: 17.5.58 / pour me chere
Jacqueline / Picasso; na odwrocie certyfikat autentyczności
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier kremowy,
filigran: ARCHES / FRANCE,
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier
oznaczony filigranem ARCHES / FRANCE,
64,5 x 49,5 cm;
sygn. l.g.: ... 29.4.63 / Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier, 31 x 46 cm
(w świetle passe-partout);
dat. p.d. (na kamieniu): 15.II.55 / II
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier,
22,3 x 49 cm (w świetle
passe-partout); w p.d. napis: PABLO PICASSO
91954) `LA GUERRE ET LA PAIX";
Wyd.: Edition Cercle dŐArt,
z załączeniu certyfikat
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier kremowy,
filigran: ARCHES / FRANCE, 65 x 50 cm;
sygn. p.d.: Picasso 11. 8. 55
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier,
50 x 39 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. l.g. na kamieniu: 29.4.63 / Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier,
64,5 x 49,5 cm;
sygn. p.d.: Picasso / 25.7.61
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier, 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l.g. (na kamieniu): 13.7.67 / Picasso
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier,
63 x 48,5 cm (całość);
sygn. i dat. p.d. na kamieniu: Picasso / 3.1.55
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier,
64,5 x 49,5 cm (całość);
sygn. i dat. p.d. na kamieniu: Picasso / 25.7 61
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier,
64,5 x 49,5 cm (całość);
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier, 50 x 39 cm (odcisk płyty);