BRANDT Józef (Szczebrzeszyn, 1841-1915, Radom)
ołówek, papier,
16 x 16 cm
Sygnowany monogramem wiązanym - po prawej: JB
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na desce, 29,5 x 38,5, sygnowany l.d.: "Józef Brandt z Warszawy"
na odwrocie naklejka identyfikacyjna i kartka przytwierdzona lakową pieczęcią "Jan Małachowski/ ze spuścizny pośmiertnej/ Helena Małachowska"
olej, płótno,
44.5 x 69 cm
sygnowany p.d.: Józef Brandt Na odwrocie dwa owalne stemple: 1. z czytelnym słowem: Wien; 2. z czytelnym fragmentem napisu: Malerlen...| von | A.Schutzman | München
Szkic do obrazu Czarniecki pod Koldyngą
olej, płótno naklejone na sklejkę
12 x 20 cm
płótno, czarna kredka
79,5 x 124 cm