KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
olej, płótno
91 x 66 cm
sygn. p.d. Kanelba
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno
64 x 51 cm
sygn. p.d. Kanelba
La paysanne polonaise mariee, 1960
olej, płótno
91 x 71 cm
sygn.p.g. Kanelba,
sygn i tytułowany na odwrociu
kredka/karton,
34,5 x 26,5 cm
sygnowany p. d.: `kanelba`
akwarela, gwasz, tusz/papier,
40 x 30,5 cm
gwasz/papier,
83 x 51 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l. d.: `kanelba`
olej, tektura,
50 x 40 cm;
sygn. p. g.: Kanelba
olej, tektura;
50,5 x 40,5 cm
sygn. p.d. Kanelba
olej, tektura;
47 x 36 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d. Kanelba
olej/płótno,
51 x 41 cm
sygnowany p. d.: `kanelba`
akwarela, gwasz/papier,
70 x 52 cm
sygnowany p. d.: `kanelba`
gwasz/papier,
68 x 52 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `Kanelba`
Olej na sklejce
Syg. l. g.
58 x 46 cm
Olej na płótnie naklejony na karton
Syg. p.d.
61 x 50,5 cm
ołówek, pastel oleisty, akwarela, papier naklejony na tekturę,
53,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Kanelba
na odwrocie dwie nalepki z numerem 228 oraz opisem techniki i nazwiskiem autora
akwarela, gwasz, tusz/papier,
42 x 25 cm
olej/płótno, naklejone na płytę,
50 x 60 cm
sygnowany l. g.: `kanelba`
ODWROCIE: tytuł autorski
olej/tektura,
33 x 41,5 cm
sygnowany p. d.: `kanelba`
ODWROCIE: datowany `1947`
PORTRET DZIEWCZYNY W KAPELUSZU
gwasz/tektura,
76 x 57 cm
sygnowany p. g.: `kanelba`
ODWROCIE: papierowa naklejka autorska