ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)
olej na płótnie
13 x 18 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
tempera, collage na kartonie, 49 x 35 cm, sygn.
olej/płótno, 140 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Wojciech Ćwiertniewicz | 1982` na odwrociu nalepka autorska z informacjami o pracy
olej, płótno, 13 x 18 cm, 2014
olej, akryl, płótno, 35 x 70 cm
opisany na odwrocie: 178 26/11/09
olej, akryl, płótno, 50 x 60 cm
akryl/płótno, 100 x 81,5 cm
opisany na odwrociu: `7 | 3/89`
akryl, płótno, 22 x 90 cm,
sygn. l.d.: Ćwiertniewicz`14.
olej, płótno, 18x13 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `10, opisany na odwrocie: 316 7/12/10 oraz nalepka autorska
olej, tektura, 16x10,5 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `09, opisany na odwrocie: 147 19/8/09
akryl, olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Ćwiertniewicz 08`
na odwrociu opisany: `92 | 5 | 6 | 08` oraz nalepka z danymi pracy
akryl, olej, płótno, 54x65 cm
na odwrocie nalepka autorska oraz opis: 79,20/11/06 60,16/3/07
olej, akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d. Ćwiertniewicz'13, na odwrocie opis autorski
olej, akryl, płótno; 50x60 cm
opisany na odwrocie: 215 19/9/13 oraz nalepka autorska
olej, akryl, płótno, 40 x 40 cm;
sygn. i dat. p.d.: Ćwiertniewicz `13
olej, płótno, 80x30 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz `13, opisany na odwrocie: 191 28/8/13 oraz nalepka autorska
olej, akryl, płótno, 30 x 50 cm,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz 13 oraz na odwrocie naklejka autorska; 2013
akryl/sklejka, 20 x 15 cm, sygn.
akryl, sklejka, 20x15 cm
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz, opisany na odwrocie: 21/11/03 oraz nalepka autorska