BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
MARZEC, (RUCZAJ LEŚNY), 1915 r.
Olej, płótno 51 x 70 cm
Sygn. po lewej u dołu czarnym olejem: Bratkowski | 15 [?]
Na odwrocie bleitramu nalepka, z napisem piórem, czarnym atramentem: Bratkowski Roman | Wien V francesga...3/7 [?] | Tytuł: Marzec cena 200 Kor.; oraz dedykacja: Franciszek Kaładewicz swej kochanej żoneczce Zosi d.1/9 1915 podczas wojny światowej | w Wiedniu
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno,
56 x 41.5 cm
sygnowany i datowany l.d.: Bratkowski | San Re [..] | 9
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno
77 x 100,5 cm
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, płótno, 76 x 58 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: R. Bratkowski Lowrana 1908
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno, 77,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: Bratkowski / Zimna Woda.
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej na tekturze, 34,8 x 49,5 cm
sygnowany p.d.: "R. Bratkowski"
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno (wzmocnione pasami) 74,5 x 100
sygnowany u dołu po prawej: "Bartkowski 1921"
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej na tekturze, 43,5 x 53,5 cm
sygnowany l.d.:
"R. Bratkowski"
na odwrocie: "Roman Bratkowski/ Capri 1923"