HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
Martwa natura z lalką, 1944 r.
olej na płótnie,
61 x 48 cm,
sygn. l.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 81 x 65;
sygn. l.d.: j. hrynkowski / 948. / sanok
na odwrocie fragment naklejki z Domu Plastyka w Krakowie
MARTWA NATURA Z KWIATAMI I OWOCAMI
Olej na płótnie 50 x 60 cm
Sygnowany l.d. - "j. hrynkowski"
Na odwrocie autorska dedykacja z 1954 r.
1943 r.
Olej na płótnie 73,4 x 62,2 cm
Sygnowany l.g. - "j. hrynkowski 943"
MARTWA NATURA Z KWIATAMI I OWOCAMI, 1925
olej na płótnie, 55,5 x 45,5 cm, sygn. p.d. "J. Hrynkowski Paryż 925"
MARTWA NATURA Z BUTELKĄ, 1913 r.
Olej, płótno, 55 x 55 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: J. HRYNKOWSKI. | 913.
Olej na tekturze 33,5 x 48 cm ( w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "hrynkowski"
akwarela na papierze,
33,5 x 42 cm
sygnowany p.d.: "J Hrynkowski/ Canes 930"
olej, tektura,
35.5 x 28.2 cm
Sygnowany l.d.: j. hrynkowski 960.
olej na papierze,
42,5 x 59 cm
sygnowany l.d.: "j hrynkowski"
na odwrocie nalepka Wydziału Kultury i Sztuki Zarządu Miejskiego w Łodzi
olej na papierze,
42,5 x 59 cm
drzeworyt, 17 x 16 cm
Potwierdzenie autentyczności dr Janusza Zagrodzkiego.