ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Olej, tektura; 51 x 36 cm
Sygnowany l.d.: E. Erb
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na tekturze, 46 x 61 cm,
sygn. l.d.: E.Erb Wygoda 1931
olej, tektura,
68.6 x 48
sygnowany l.d.: E Erb
olej, tektura,
50 x 70 cm;
sygn. p.d.: EErb
olej, tektura,
47 x 35 cm;
sygn. l. d.: E. Erb
olej, sklejka, 60 x 50 cm
sygn. p.d.: E Erb
RYNEK W KRAKOWIE Z WIDOKIEM NA KOŚCIÓŁ MARIACKI
olej, tektura, 47 x 35 cm
sygnowany l.d.: E Erb
olej/tektura,
34 x 50 cm
sygnowany l. d.: `E. Erb`
NA ODWROCIE: naklejka z firmy ramiarskiej Jana Jó¼wiaka w Poznaniu
Akwarela, gwasz, papier;
33,5 x 49 cm w świetle ramy
Sygnowany p.d.: E. Erb
olej/tektura, 23 x 33,5 cm
sygnowany p. d.: `E. Erb`
olej, tektura
25 x 35 cm;
sygn. l. d.: EErb
olej, sklejka
23 x 32 cm;
sygn. l. d.: EErb;
na odwrocie nalepka: Ostatnia praca Erba / w obozie na Janowskiej / w lipcu 1943 / WSwystun (stempel: Kunstbilder Handlung / Wladimir Swystun / Lemberg, Distriktsstr 3); podpis W. Zwystun / 1943; na ramie okrągła nalepka: WIAZDKA / Swystun Łyczakowska 17
olej, tektura
25 x 35 cm;
sygn. l.d.: EErb