SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
pastel/papier,
85 x 68 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany: l. g.: `Sich | 913`
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel/papier,
58 x 47 cm
sygnowany i datowany l. g.: `Sich 05`
Autolitografia barwna; wym.: 420 x 310 mm; plansza z teki Kraków 1911, wydanej przez Komitet Gospodarczy XI Zjazdu Lekarzy i Przyrodników w Krakowie.
Olej, płótno; wym.: 103 x 92,5 cm; sygn.i dat. p.d.: Sichulski. Kraków 1931.
pastel, akwarela, papier, 54 x 42,5 cm;
na odwrocie napis: Poświadczam, że obraz ten, / otrzymałam w
prezencie od / Kazimierza Sichulskiego, / przy zwiedzaniu jego pra - /cowni, w roku 1937ym / z Trzetrzewińskich Halena Zalewska / Kraków 3/V 1971 r.
Kolekcja obrazów z Hotelu - Pensjonatu Lwigród w Krynicy
1.) Zakochani; 2.) Wenus i Amor; 3.) Centaur; 4.) Grający faun; 5.) Wenus z satyrem; 6.) Pejzaż z nimfą
olej, deska;
54 x 73 cm
sygn. p.d. Nowochawstow 1909/ Sich
Karykatura Jana Stanisławskiego
litografia, papier
12 x 8,5 cm (w świetle oprawy)
i porcelanowymi świecznikami;
akwarela, gwasz, pastel, papier
69 x 97,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.g.: Sichul / 1931
Autolitografia z teki "Lamus", 55 x 37 mm,
sygn. l.d.: Sich, (19)11
mieszana, tektura
50 x 69.5 cm
sygnowany p.d.: Sichulski | 1942
Olej, tektura
75,5 x 57 cm
Sygnowany l.d..: SK 913, na odwrocie l.g.: Sich913
litografia, papier, 12 x 8,5 cm (w świetle oprawy)
ołówek, papier
34,8 x 24 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: Sichul / 914 (?)
Napis na odwrocie: Kazimierz Sichulski/ Patron 914.
Portret aktorki z rodziny Osterwów (1904)
sygn. dat. p.g.
pastel, papier
90x71
Martwa natura z kwiatami i porcelanowymi świecznikami
akwarela, gwasz, pastel, papier,
sygn. p.g.: Sichul / 1931
olej, płótno;
110 x 100 cm
sygn.p.d.: Sichulski 1930
Olej, płótno, 321 x 91 cm (w ramie stelażowej)
Sygn. u dołu: SICHULSKI / LWÓW1928 Na odwrocie: pieczęć okrągła (powtórzona) na blejtramie: Skład farb i materiałów oraz perfumeria i art. Toaletowe /
/A. ŁOPUSZAŃSKI/ T. SAUCZEY/LWÓW/ PLAC MARIACKI 6
Poz. 57 - 62: cena wywoławcza 400 000 zł
Olej, płótno, 319, 5 x 128 cm
Sygn. u dołu: SICHUK / SKI/ LWOW/1928