PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Pachecki 2018’
cena wywoławcza: Wykup abonament
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. u dołu: Pachecki 2019
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej na płótnie, 90 x 70 cm
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
Kobiety zbierające cebulę, 2018
olej, płótno, 50 x 100 cm
sygn. l.d.: Pachecki 2018
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej na płótnie, 70 x 90 cm
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej na płótnie, 90 x 70 cm
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej, płótno, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: Pachecki 2018
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Pachecki 2018
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
Kobiety zbierające cebulę, 2018 r.
olej na płótnie, 50 x 100 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Pachecki 2018’
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej, płótno, 60 x 60 cm
sygn. l.d.: Pachecki 2018
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej, płótno, 50 x 100 cm
sygn. p.d.: Pachecki 2018
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej, płótno, 50 x 30 cm
sygn. p.d.: Pachecki 2018
PACHECKI Piotr (ur. 1980)
olej na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Pachecki 2018 r.’