DĄBROWSKI Stanisław (1882 Albertyn - 1943 Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
TANCERKA - MARIA CHMURKOWSKA, 1931
Gips malowany na biało, wys.41 cm
Sygnatura ryta: Grodno 1931 | S Dąbrowski
MYSZ KOŚCIELNA - PORTRET MARII CHMURKOWSKIEJ, 1930
Tusz, piórko, akwarela; 40,5 x 31 cm
Sygnowany l.d.: MYSZ KOŚCIELNA / GRODNO 1930 / St. Dąbrowski
PARZENIE HERBATY - PORTRET MARII CHMURKOWSKIEJ, ok. 1930
Ołówek, akwarela, papier; 18,2 x 13 cm
olej/tektura, 49,5 x 34,5 cm
sygnowany l.d.: 'Stanisław Dąbrowski'
ULICA LUBELSKA W KAZIMIERZU DOLNYM, 1928
Tusz, piórko, akwarela, papier; 23 x 24 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: Kazimierz n Wisłą / 1928 St Dąbrowski
RYNEK W KAZIMIERZU DOLNYM, 1928
Sygnowany l.d.: Kazimierz n Wisłą / 1928 S Dąbrowski
akwarela, gwasz, tektura, 16 x 30 cm, sygn. l.d.: ST. DĄBROWSKI
akwarela na papierze, 30 x 40 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'S.Dąbrowski | Toruń 1913 '