KANOWNIK Maria (ur. 1985, Gdynia)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Maria Kriger Kanownik 2016'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno
120 x 80 cm
sygnowany l.d.:'M. Kanownik' i p.d.: 'Bochnia '16r'
akryl/płótno
100 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Maria Kriger Kanownik' i p.d.: 'Bochnia' 16 r'
akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: M. Kriger Kanownik oraz na odwrocie
Za dużo na mojej głowie, 2013 r.
akryl/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'M. Kanownik 2013' i p.d.: 'Gdynia'
na odwrociu opisany: 'Maria Kriger Kanownik | ''Za dużo na mojej głowie'' | 2013 Gdynia'