CZOP Martyna (ur. 1990)
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZOP Martyna (ur. 1990)
CZOP Martyna (ur. 1990)
technika mieszana/papier, 21 x 29,7 cm
sygn. na odwrociu: Martyna Czop
CZOP Martyna (ur. 1990)
CZOP Martyna (ur. 1990)
akryl, płótno, 100x81 cm
opisany na odwrocie: M. Czop