GÓRECKI Bartłomiej Michał (ur. 1992)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, śr. 50 cm
opisany na odwrocie: Bartłomiej Michał Górecki Ogród Pstrych Palców 2019
Historia do zapomnienia 2, 2019
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, miedź, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 80 cm
sygn.. p.d.: Bartłomiej Michał Górecki / Źródło / 2019
akryl, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: Bartłomiej Michał Górecki 2019 Historia Do Zapomnienia 2
akryl, płótno, 100 x 70 cm
opisany na odwrocie: BARTŁOMIEJ MICHAŁ GÓRECKI rachityczny 2019
akryl/płótno, 100 x 50 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTŁOMIEJ MICHAŁ | wschodnie sztuki walki albo GÓRECKI '18 | ITCLOM skręt obosieczny'
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 90 x 100 cm
akryl, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: BARTŁOMIEJ MICHAŁ GÓRECKI RUN 2018
akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. na odwrocie