BALCERSKI Jakub (ur. 1987)
Pejzaż z łódzkim pianistą 1 (2017)
sygn. na odwrociu
druk transferowy, poliester
84x120 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BALCERSKI Jakub (ur. 1987)
Pejzaż z łódzkim pianistą 2 (2017)
sygn. na odwrociu
druk transferowy, poliester
84x120 cm
BALCERSKI Jakub (ur. 1987)
Pejzaż z łódzkim pianistą 3 (2017)
sygn. na odwrociu
druk transferowy, poliester
84x120 cm
BALCERSKI Jakub (ur. 1987)
BALCERSKI Jakub (ur. 1987)
BALCERSKI Jakub (ur. 1987)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x120 cm
BALCERSKI Jakub (ur. 1987)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x120 cm