PAROBCZAK Monika (ur. 1987, Garwolin)
olej, płótno, 60 x 80 cm,sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: 'Monika Parobczak'
olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Monika Parobczak
olej/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany na blejtramie: 'Monika Parobczak'
olej/płótno, 50 x 70 cm
olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie 65x100 cm
opisany na odwrocie: Monika Parobczak