GIL Krzysztof
olej, płótno, 78 x 78 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
GIL Krzysztof
GIL Krzysztof
GIL Krzysztof
GIL Krzysztof
olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie
GIL Krzysztof
tech. autorska, papier, 70 x 50 cm, sygn. p.d.:Zaklęcie Krzysztof Gil `16
GIL Krzysztof
Pocałunek przed katastrofą, 2016
tech miesz. węgiel, pastel, akwarela, papier, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
GIL Krzysztof
litografia, papier, 52 x 63 cm, 1/2,
sygn. na odwrocie
GIL Krzysztof
GIL Krzysztof
olej, płótno, 116 x 80,5 cm,
sygn. na odwrocie
GIL Krzysztof
olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
GIL Krzysztof
GIL Krzysztof
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
GIL Krzysztof
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
GIL Krzysztof
Sowen mire chawe - Śpią moje dzieci, 2014
litografia, papier, 50 x 70 cm